Kultura świata

Konkurs: 1(00)% dla świata

Udostępnij

2013-03-05

Z dumą i radością zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Konkursie: 1(00)% dla Świata! Laureaci Konkursu wybiorą się w egzotyczną podróż w trakcie niezwykłych zajęć międzykulturowych.

W czasie tej podróży, nauczycie się tańczyć  bollywood, poznacie afrykańskie bajki, zagracie na afrykańskich bębnach, zorganizujecie pokaz mody w oryginalnych strojach prosto z Afryki, zaśpiewacie piosenkę w jezyku suahili!

Jak wziąć udział w Konkursie? To bardzo proste!

Wypełniasz odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym zatytułowaną Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP, wpisując:
- nasz nr KRS: 0000321416
- kwotę którą chcesz przekazać
- oraz stawiając krzyżyk jeśli wyrażasz zgodę na przekazanie nam Twoich danych przez Urząd Skarbowy w rubryce Informacje uzupełniające;

Pamiętaj: podaj w deklaracji numer / nazwę placówki

Namawiasz jak nawięcej współpracowników i rodziców dzieci do wpłacenia 1% podatku dochodowego na Fundację „Kultury Świata”

 

2 września opublikujemy listę placówek, od których otrzymaliśmy najwięcej wpłat a w październiku i w listopadzie przeprowadzimy atrakcyjne, darmowe warsztaty międzykulturowe!

»  POBIERZ REGULAMIN KONKURSU

 

Z przyjmenością odpowiemy na Państwa pytania pod adresem: kulturyswiata@gmail.com

Galeria warsztatów